Свято 1 вересня

Дата публікації допису: Sep 05, 2017 5:7:19 PM

Коли літо відходить за виднокруг, а серед зеленого листя дерев з’являються золоті, до нас приходить свято 1 вересня - День знань.

У Василівській школі цьогоріч воно було незвичайним, бо проходило під своєрідним девізом - "Вітаємо красу". Саме дякуючи людям незвичайним, творчим, сповненим цікавих ідей, у рекреації початкових класів серед буйноквіття зелені "поселилися" дітки, які читають, слухають, грають на музичних інструментах, співають, граються...Об'ємна велика картина, створена Наталією та Сергієм Семенцями, батьками учня 5 класу, тепер буде милувати око кожного, хто сюди завітає.

Ось тому на лінійці, присвяченій початку нового навчального року, де за традицією віншували відмінників, першачків, майбутніх випускників, багато хорошого говорилося і про художників, які зробили такий подарунок школі і про тих людей, які допомогли матеріально втілитися в життя такому диву. Це волонтери з Америки Деміан і Мелані, Малиновський Олег Антонович, Оржехівський Володимир Миколайович.

Хочеться сподіватися, що навчальний рік, який так красиво розпочався, буде вдалим для учнівсько-педагогічного колективу і принесе багато нових звершень і перемог!

Переглянути фото та відео 1 вересня 2017 можливо на сторінці Життя шкільне