Правила роботи учнів за комп'ютером та збереження їх здоров'я під час онлайн-навчання

Дата публікації допису: May 13, 2020 10:57:26 AM

1. Сидіть прямо.

2. Вам повинно бути зручно. Але це не означає, що треба підгинати ноги під себе або класти ногу на ногу, сутулитися. Цього робити не можна!

3. Верхня частина монітора повинна бути розташована на рівні очей або трохи нижче, а нижня трохи ближче до Вас.

4. Відстань між монітором і очима має бути 45-75 см.

5. Освітлення повинне падати так само як і при писанні з лівого боку, світ не повинен бути сильно яскравим або темним.

6. Не забувайте моргати, при моргання очей омивається слізної рідиною і не пересихає, а пересихання очі шкодить зору.

7. Періодично необхідна зарядка для очей.

8. Кожні 20 хв роботи за комп'ютером робіть перерву на 15-20 хвилин.

9. Якщо Ви втомилися, почалося почуття сонливості або тяжкості в очах, ви не повинні продовжувати роботу!

10. Для дітей до 9 років сидіти за комп'ютером можна максимум 10 хвилин, старші за 9 років можна працювати до 15-20 хвилин, а старшокласникам 30-40 хвилин з перервами.

11. Обов'язково кожен день треба провітрювати кімнату, витирати пил, вологе прибирання тільки на користь піде.

Частіше відпочивайте при роботі за комп'ютером і будьте здорові!