Моя шкільна домівко, з ювілеєм!!!

Дата публікації допису: Nov 22, 2017 5:4:42 PM

Діти, школа, вчителі… Слова усім відомі і знайомі. Але в кожного вони викликають свої спогади, емоції, почуття. Найчастіше — це дитинство, сміх, радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята... І вчителі, які спливають час від часу у твоїй пам’яті, від яких ти взяв щось для себе; слова, сказані ними, живуть в тобі і ти звертаєш на них увагу навіть у зрілому віці. Дивно, але так воно і є. Школа… Колись ти бурхливо жив у ній, вчився, ріс і мужнів, а тепер вона живе в тобі тихо і непомітно, але завжди присутня, готова зринути у пам’яті в будь-яку хвилину.

Школа це не тільки стіни. Насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: і ті, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони у пам’яті учнів, колег, і вчителі – пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки на ювілейному вечорі.

Цього року загальноосвітня школа I-III ступенів села Василівки відзначила свій 20-й день народження. Привітати педагогічний та учнівський колективи зі святом завітало багато гостей, а також колишні працівники та випускники школи.

Під час заходу начальник відділу освіти Давиденко Світлана Олександрівна теплими словами привітала школу зі святом та подякувала усім, хто починав нелегкий шлях становлення навчального закладу та нині у ній працює.

Сьогодні Василівській школі – 20 років, сьогодні всі ювіляри : і першокласники, і теперішні учні, і ті, хто вже залишив стіни рідної школи. Одні навчали, інші навчались. Без минулого немає майбутнього, і обов’язком нинішніх учнів є не лише берегти, а й примножувати історію школи, передавати її з покоління в покоління.

Присутні із хвилюванням переглянули презентації, в яких був зроблений екскурс в історію школи, її становлення та сьогодення.

Директор навчального закладу, Стельмащук Лариса Петрівна, коротко розповіла присутнім про здобутки, яких вдалося досягнути педагогічному колективу за 20 років. Зокрема, зазначила, що збудована і відкрита школа - у 1997 році. На сьогоднішній день тут навчається 119 дітей та працює 23 педагогічні працівники, з яких 7 її колишні випускники.

В цей день було багато пісень, спогадів ...Це була не просто зустріч, це було свято, наповнене радістю, теплотою, любов’ю. Малиновий передзвін прожитих років у школі звучав не лише в пам’яті, але і в серці кожного присутнього.

Добра і щастя, творчих здобутків, світлого майбутнього тобі, моя шкільна домівка!

Фото та відео із святкування