Екскурсія на фабрику ялинкових прикрас

Дата публікації допису: Dec 31, 2017 5:34:25 AM

26 грудня учні та вчителі Василівської школи побували у Клавдієво на фабриці ялинкових прикрас, де ознайомилися із процесом їх створення.

Учні та вчителі відвідали музей фабрики, побачили унікальну колекцію «Санта Ермітаж» - ексклюзивну серію репродукцій кращих світових художників на скляних ялинкових кулях. Потім, під керівництвом досвідченої художниці, був проведений майстер-клас по розфарбовуванню прикрас. Чудові іграшки із зображенням песика прикрасять новорічні ялинки кожного учня та вчителя.

Також учні і вчителі відвідали головну ялинку країни у Києві, де отримали багато позитивних вражень.

Учні, батьківський комітет та педагогічний колектив Василівської школи висловлюють подяку депутату Житомирської районної ради Оржехівському Володимиру Миколайовичу за повну допомогу у проведенні екскурсії.

Фото та відео