День туризму

Дата публікації допису: Oct 22, 2019 2:50:0 AM

27 вересня святкують Всесвітній день туризму. Туристів із кожним роком стає все більше. І аби така позитивна тенденція зберігалася, 40 років тому підрозділ ООН - Всесвітня туристична о

рганізація започаткувала День туризму. Щороку він має свою тему. Агенціям, туристичним хабам та сувенірним лавкам туристи приносять колосальні прибутки. Україна у світовому рейтингу на 27 місці за популярністю серед туристів. Американський CNN навіть склав топ-11 українських туристичних перлин. На перших сходинках магічний Львів та чарівні Чернівці. Самі ж українці найбільше полюбляють подорожувати в Київ та Одесу. А от Житомир, на жаль, до рейтингу не потрапив.

Учні школи при сприянні обласного туристично-інформаційного центру долучилися до відзначення цього дня, здійснивши екскурсію по визначних місцях Житомира. Почалася вона біля каменю, що символізує серце міста та будівлі магістрату. Із цікавістю слухали розповідь екскурсовода про Хрестовоздвиженську церкву та костел Святої Софії, які люб’язно відчинили двері для бажаючих глибше знати історію рідного краю. Всіх також зацікавила ескурсія у краєзнавчому музеї та картинній галереї.

Наша Житомирщина варта того, щоб стати одним із туристичних магнітів для туристів світу!